Ana SayfaÜrün ve Hizmetler

Panasonic FZ-G1 Tam dayanıklı Toughpad FZ-G1 tablet, dış mekanlarda okunabilen tabletler alanında yeni standartlar belirleyerek, dış mekan senaryolarında çalışma için ideal ürünlerdir.

Panasonic Toughbook CF-53 Yüksek korumalı dayanıklılık özellikleri ile mobilitenin mükemmel dengesi

LG 22M37A-B 21.5" Geniş Ekran Led Monitör

Samsung S22D300B 21.5" Geniş Ekran Led Monitör ANALOG+DVI

URANIUM UR-ANHD1841 8 KANAL AHD DVR , Görüntüyü daha da kaliteli hale getiren cam lensler, Tayvan üretimi uzun ömürlü ledler, ters voltaj koruması , metal alaşımlı uzun ömürlü özel IR cut filtreleri ile donatılmış olan URANIUM Analog HD Kameraları

URANIUM ANHD50-R1048C 1MP 4MM 48LED IR AHD KAMERA , Görüntüyü daha da kaliteli hale getiren cam lensler, Tayvan üretimi uzun ömürlü ledler, ters voltaj koruması , metal alaşımlı uzun ömürlü özel IR cut filtreleri ile donatılmış olan URANIUM Analog HD Kameraları

URANIUM ANHD9-D1036B(V2)1MP3.6M36LED DME ANALOG HD , Görüntüyü daha da kaliteli hale getiren cam lensler, Tayvan üretimi uzun ömürlü ledler, ters voltaj koruması , metal alaşımlı uzun ömürlü özel IR cut filtreleri ile donatılmış olan URANIUM Analog HD Kameraları

Eskişehir’de  Ada Bilgisayar güvencesiyle Brother TN 2150 ( TN 360 ) Muadil Toner ( Yüksek Kap.) satışı. Tonerlerimiz fabrikasyon olup kesinlikle dolum toner değildir.

Eskişehir’de  Ada Bilgisayar güvencesiyle Samsung SCX 4521F Muadil Toner  satışı. Tonerlerimiz fabrikasyon olup kesinlikle dolum toner değildir.

Eskişehir’de  Ada Bilgisayar güvencesiyle Canon Crg-712 Muadil Toner  satışı. Tonerlerimiz fabrikasyon olup kesinlikle dolum toner değildir.

Firma Merkezimiz

Adres: Hoşnudiye Mh. Başak Sk. No:9/B Tepebaşı Eskişehir.

Telefon: 0222 234 23 24

Faks :   0222 233 91 91

E-Posta : Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kampanyalarımız

Tüm ürünlerimizde ve hizmetlerimizde özel kampanyalarımızı takip ederek kolay ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz.

Hakkımızda

Bilgisayar sistemlerinden en etkin ve verimli şekilde yararlanmanız için gerekli teknolojik alt yapıyı kurmanızda ve güçlendirmenizde ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği size ; network, yazılım ve donanım ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerindeki tecrübesiyle verecektir.