Canon Crg-712 Muadil Toner

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Eskişehir’de  Ada Bilgisayar güvencesiyle Canon Crg-712 Muadil Toner  satışı. Tonerlerimiz fabrikasyon olup kesinlikle dolum toner değildir.

Canon Crg-712 Muadil Toner stoklarımıza olup siparişleriniz kargo gönderim süreleri içerisinde aynı gün kargoya verilecektir. Canon Crg-712 Muadil Toner ürünümüz tüm Türkiye’ye toptan ve perakende olarak satılmaktadır. Toptan muadil toner alımlarınızda bizimle irtibata geçiniz.


Uyumlu Yazıcılar :

CANON 3010 Muadil Toner

CANON 3100 Muadil Toner

HP LASERJET 1005 Muadil Toner

HP LASERJET 1006 Muadil Toner


Kopya Sayısı :

Canon Crg-712 Muadil Toner  ile 1.500 kopya alabilirsiniz.


Ürün Garantisi :

Ürünlerimiz Eskişehir’de Ada Bilgisayar Güvencesi ile satılmaktadır. Muadil tonerlerimiz fabrikasyon hatalarına karşı Ada Bilgisayar tarafından garantilidir.

Toner Dolumu :

Almış olduğunuz Canon Crg-712 Muadil Toner  ürününüzün toneri bittiğinde Eskişehir’deki mağazamızda toner dolumu yapılmaktadır. Ayrıca elinizdeki mevcut Canon Crg-712 Muadil Toner boş tonerlerinizin toner dolumu da Eskişehir’deki mağazamızda yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz Canon  marka boş tonerlerin toner dolum işlemi firmamız Ada Bilgisayar tarafından dolum garantisi altındadır. Canon  marka Crg-712 Muadil Toner model tonerlerinizin toner dolumları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

FİYATI : Sorunuz

Okunma 90684 defa
Bu kategoriden diğerleri: Samsung SCX 4521F Muadil Toner »

Firma Merkezimiz

Adres: İSTİKLAL MAHALLESİ SÖKMENER SOKAK A BLOK NO :5/A ODUNPAZARI

Telefon: 0222 234 23 24

Faks :   0222 233 91 91

E-Posta : Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kampanyalarımız

Tüm ürünlerimizde ve hizmetlerimizde özel kampanyalarımızı takip ederek kolay ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz.

Hakkımızda

Bilgisayar sistemlerinden en etkin ve verimli şekilde yararlanmanız için gerekli teknolojik alt yapıyı kurmanızda ve güçlendirmenizde ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği size ; network, yazılım ve donanım ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerindeki tecrübesiyle verecektir.