Cafe de Luca

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Cafe de Luca Sambapos kalitesini tercih etti. Ada Bilgisayar Güvenlik ve Yazılım hizmetleri olarak Eskişehir'de Restoranlara en uygun yazılım olan SambaPOS'u kurulumundan satış sonrası desteğine kadar uzanan her bir adımında sizlere kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.

Sambapos konusunda bilgi almak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilir ve gerekli olan donanım ile yazılımın belirlenme süreci için görüşme talep edebilirsiniz.

SambaPOs V5 için kısa bilgilendirme yapmak istersek ;

 

SambaPOS V5 Pro - SambaPOS’un temel restoran yönetim sistemi

SambaPOS V5 Pro ile sipariş alabilecek, restoranınızı mutfaktan masalara kadar tüm yönleriyle yönetebilecek ve işinizi dijital dünyaya aktarabileceksiniz. SambaPOS siz ve müşterileriniz için güleryüzlü ve kullanımı kolay tamamen özelleştirilebilen bir platform sağlar. Restoranlarınızın yönetimi için ihtiyaç duyulandan daha fazlası…

 
 

Firma Merkezimiz

Adres: İSTİKLAL MAHALLESİ SÖKMENER SOKAK A BLOK NO :5/A ODUNPAZARI

Telefon: 0222 234 23 24

Faks :   0222 233 91 91

E-Posta : Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kampanyalarımız

Tüm ürünlerimizde ve hizmetlerimizde özel kampanyalarımızı takip ederek kolay ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz.

Hakkımızda

Bilgisayar sistemlerinden en etkin ve verimli şekilde yararlanmanız için gerekli teknolojik alt yapıyı kurmanızda ve güçlendirmenizde ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği size ; network, yazılım ve donanım ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerindeki tecrübesiyle verecektir.